25 Mayıs 2012

2010 Trabzonspor Davraz Kampı

Duyduk ki takımımız Isparta'ya gelmiş gidip görmek lazım tabii ki. Trabzonlu bir arkadaşımla beraber ilk iş olarak Davraz'a çıkmanın yollarını aradık.Sabah 8 gibi koyulduk yola,çarşının içinde dolaşıyoruz giden otobüs yok,şehiriçi terminale gittik orada da yok.Davraz'a kış hariç otobüs seferi düzenlenmediğini geç de olsa anladık.Bir ara yakınlardaki köye gidip ordan yürüyerek gitmek aklımdan geçmedi değil.
3 yol vardı gitmek için,biri sabahın erken saatlerinde otelin personel servisiyle beraber,ikincisi taksi,üçüncüsü de minibüs kiralayıp gitmek.
Çarşıda dolaşırken birkaç Trabzonsporlu gördük onlar da il dışından gelip Eğirdir'de takımla karşılaşmışlar.Sohbet ettikten sonra heyecan biraz daha arttı.Sonra Isparta'daki Trabzonspor taraftar grubu aklıma geldi yaz okulu olduğundan sayıca azdık ama minibüsü dolduracak kadar kişi toplayabildik.
Ertesi gün toplandık yola koyulduk,yanlış hatırlamıyorsam 15 kişiydik.Gittiğimiz gün takımın laktat testi vardı bu bizim için daha iyi oldu oyuncularımız grup halinde teste girdiği için her futbolcuyla görüşme şansımız oldu.Aynı otelde Gaziantepspor da kamptaydı Tolunay Kafkas,Mehmet Yılmaz ve Erman Özgür le de bol bol fotoğraf çektirdik.Eski futbolcularımız da bize yakınlık gösterdi.Mehmet Yılmaz sanki takımdan hiç ayrılmamış gibi 2.seferimizi de hazırlık maçına ayarladık.Bu sefer maç olduğu için daha fazla kişiyle gittik.Maça geç kaldığımız için sahayı iyi gören yerler doldu biz de kale arkasına gittik.Şansımıza kale arkasına geçer geçmez maçta oynamayan futbolcularımız ve Gaziantepspor ısınmaya önümüzde başladı.Yumruk şov ve tezahüratı eksik etmedik.Özellikle Mehmet Yılmaz ve Emre Güngör le muhabbet koyulaştı.
...Videolar youtube.com da daha net izlenebilir...
Elimizden geldiğince video çektim ama bazı yerlerde sarsıntı çok


  

2.yarıya 16 dk. ekleyip 61.dakikamızı kutlamayı da unutmadık.Ufak da olsa kutlamamız böyleydi :D Çam sakızı çoban armağanı misali